Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Постанова КМ України від 09.11.2016 №788 "Про внесення змін до пункту 9 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість"

опубліковано 06 березня 2018 о 17:27

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

 

від 9 листопада 2016 р.                                                       N 788

Київ


Про внесення змін до пункту 9 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до пункту 9 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. N 569 (Офіційний вісник України, 2014 р., N 87, ст. 2482; 2015 р., N 19, ст. 518, N 96, ст. 3283; 2016 р., N 4, ст. 244), зміни, що додаються.

2. Міністерству фінансів, Державній фіскальній службі, Державній казначейській службі привести у місячний строк власні акти у відповідність із цією постановою.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України 
від 9 листопада 2016 р. N 788 

 

ЗМІНИ,
що вносяться до пункту 9 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість

Абзаци сьомий - десятий замінити абзацами такого змісту:

"Інформація про проведення таких розрахунків з податку подається Казначейством до ДФС у розрізі платників податку не пізніше ніж протягом наступного робочого дня з дати проведення таких розрахунків відповідно до порядку взаємодії органів ДФС та органів Казначейства в процесі виконання державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями.

На підставі отриманої від Казначейства інформації ДФС зменшує суми залишку узгоджених податкових зобов'язань з податку платника, не сплачених до бюджету, строк сплати яких настав, що виникли на підставі податкових декларацій з податку (поданих контролюючому органу починаючи з податкової звітності за липень 2015 р. - для платників податку, що застосовують місячний звітний період, за III квартал 2015 р. - для платників податку, що застосовують квартальний звітний період), які обліковуються в ДФС. ДФС не пізніше ніж через десять робочих днів з дати отримання такої інформації від Казначейства збільшує суму поповнення електронного рахунка платника податку на суму зменшення зазначеного залишку, формує та надсилає Казначейству коригуючі реєстри на суму наявного залишку узгоджених податкових зобов'язань, не сплачених до бюджету, строк сплати яких настав, що обліковується Казначейством до виконання в повному обсязі. При цьому зазначені коригуючі реєстри формуються ДФС в межах суми такого збільшення у міру виникнення зазначеного залишку в розрізі окремих документів, за якими обліковується такий залишок.

У день отримання коригуючих реєстрів Казначейство на підставі таких реєстрів зменшує суму наявного залишку узгоджених податкових зобов'язань, не сплачених до бюджету, строк сплати яких настав, що обліковується Казначейством до виконання в повному обсязі, про що повідомляє ДФС;".

У зв'язку з цим абзаци одинадцятий - двадцять шостий вважати відповідно абзацами десятим - двадцять п'ятим.

____________