Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Наказ Міндоходів від 06.02.14 № 120 "Про затвердження форми Повідомлення про запрошення платника податків, зборів, платежів або його представників до органу доходів і зборів"

11.03.2014

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

06 лютого 2014 р.                                                              № 120

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24 лютого 2014 року за № 317/25094

Про затвердження форми Повідомлення про запрошення платника податків, зборів, платежів або його представників до органу доходів і зборів

З метою реалізації положень підпункту 20.1.1 пункту 20.1 статті 20  розділу I Податкового кодексу України та підпункту 2 пункту 4  Положення про Міністерство доходів і зборів України, затвердженого Указом Президента України від 18 березня 2013 року № 141,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форму Повідомлення про запрошення платника податків, зборів, платежів або його представників до органу доходів і зборів.

2. Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб Міністерства доходів і зборів України (Бусарєв В.В.) в установленому законодавством порядку подати цей наказ до Міністерства юстиції України на державну реєстрацію.

3. Інформаційно - комунікаційному департаменту (Семченко О.В.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-порталі Міндоходів.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ігнатова А.П.

 

Міністр                                                                        О.В. Клименко

До списку