Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Наказ Мінфіну від 21.12.12 № 1404 "Про затвердження форми Податкового розрахунку збору за спеціальне використання лісових ресурсів"

30.01.2013

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

21.12.2012

м. Київ

N 1404

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22 січня 2013 р. за N 172/22704

Про затвердження форми Податкового розрахунку збору за спеціальне використання лісових ресурсів

Відповідно до пункту 46.5 статті 46 глави 2 розділу II, розділу XVII Податкового кодексу України та підпункту 64 пункту 4 Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого Указом Президента України від 08 квітня 2011 року N 446,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форму Податкового розрахунку збору за спеціальне використання лісових ресурсів, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної податкової адміністрації України від 24 грудня 2010 року N 1019 "Про затвердження форми Податкового розрахунку збору за спеціальне використання лісових ресурсів", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 13 січня 2011 року за N 45/18783.

3. Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України (Чмерук М. О.), Департаменту оподаткування юридичних осіб Державної податкової служби України (Павелко Л. Г.) забезпечити:

подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу.

4. Державній податковій службі України (Клименко О. В.):

у триденний строк після реєстрації у Міністерстві юстиції України забезпечити розробку алгоритмів контролю для приймання та автоматизованої обробки Податкового розрахунку збору за спеціальне використання лісових ресурсів;

доопрацювати програмне забезпечення для приймання та обробки податкової звітності платників податків у частині обробки даних Податкового розрахунку збору за спеціальне використання лісових ресурсів у порядку та терміни, визначені для створення інформаційних систем.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра фінансів України Мярковського А. І. та заступника Голови Державної податкової служби України Ігнатова А. П.

 

Міністр

Ю. Колобов

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної
податкової служби України

О. В. Клименко

Голова Державної служби України
з питань регуляторної політики
та розвитку підприємництва

М. Ю. Бродський

Додаткові матеріали

До списку