Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Наказ Державної податкової адміністрації України від 10.04.08 № 233 "Про подання електронної податкової звітності "

опубліковано 10 січня 2012 о 14:01

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

Про подання електронної податкової звітності

Наказ Державної податкової адміністрації України
від 10 квітня 2008 року N 233

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
16 квітня 2008 р. за N 320/15011

На виконання пункту 16 Плану першочергових заходів у сфері інвестиційної діяльності, затвердженого Указом Президента України від 10 квітня 2006 року N 300, Указу Президента України від 28 грудня 2006 року N 1154 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 грудня 2006 року "Про заходи щодо попередження і нейтралізації загроз національній безпеці, пов'язаних із нестабільністю правового регулювання відносин у сфері адміністрування податку на додану вартість", відповідно до Законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронний цифровий підпис", з метою спрощення для платників податків процедури подання податкової звітності до органів державної податкової служби та впровадження системи електронного контролю за обігом податку на додану вартість НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку (додається).

2. Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення процесів оподаткування (Шевченко С. С.) подати цей наказ до Міністерства юстиції України для державної реєстрації та в триденний термін після реєстрації надати цей наказ Департаменту масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян.

3. Департаменту масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян (Косарчук В. П.) у десятиденний строк від дня реєстрації цього наказу в Міністерстві юстиції України через засоби масової інформації довести цей наказ до відома платників податків.

4. Головам державних податкових адміністрацій в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі забезпечити у місячний термін після реєстрації цього наказу в Міністерстві юстиції України:

4.1 оформлення та розміщення у підпорядкованих органах державної податкової служби наочних інформаційних стендів, які відображатимуть переваги подання податкової звітності в електронному вигляді;

4.2 організацію проведення семінарів із платниками податків з питань формування і подання до органів державної податкової служби податкової звітності в електронному вигляді.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Першого заступника Голови О. М. Буханевича.

 

Голова 

С. В. Буряк 

ПОГОДЖЕНО: 

 

Міністр фінансів України 

В. Пинзеник 

Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва  

 
 
К. О. Ващенко