Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Наказ Міністерства фінансів України від 21.12.2012 №1402 "Про затвердження форм податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору"

05.02.2013

 МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ


НАКАЗ

       
   21.12.2012                 №1402                   

    Київ        

                                    

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
16 січня 2013 р. за № 127/22659


Про затвердження форм податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору


Відповідно до пункту 46.5 статті 46 глави 2 розділу ІІ, статей 266,  268 розділу XІІ Податкового кодексу України та підпункту 64 пункту 4  Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого Указом Президента України від 08 квітня 2011 року № 446,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форму Податкової декларації збору за місця для паркування транспортних засобів, що додається.


2. Затвердити форму Податкової декларації туристичного збору, що додається.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної податкової адміністрації України від 24 грудня 2010 року № 1014 «Про затвердження форм податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 12 січня 2011 року за № 35/18773.

4. Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України (Чмерук М. О.), Департаменту оподаткування юридичних осіб Державної податкової служби України (Павелко Л. Г.) в установленому порядку забезпечити:
подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;
оприлюднення цього наказу.

5.  Державній податковій службі України (Клименко О. В.):
у триденний строк після реєстрації у Міністерстві юстиції України забезпечити розробку алгоритмів контролю для приймання та автоматизованої обробки податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору;
доопрацювати програмне забезпечення для приймання та обробки податкової звітності платників податків у частині обробки даних податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору у порядку та терміни, визначені для створення інформаційних систем.

6.  Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра фінансів України Мярковського А. І. та заступника Голови Державної податкової служби України Ігнатова А. П.


Міністр                                                                         Ю. КОЛОБОВ

До списку