Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Наказ Міністерства фінансів України від 21.12.12 №1403 "Про затвердження форм податкових декларацій збору за спеціальне використання води"

25.01.2013

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

21.12.2012                                            Київ                                                № 1403

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 15 січня 2013 р. за № 123/22655

 

Про затвердження форм податкових декларацій збору за спеціальне  використання  води

 

Відповідно до пункту 46.5 статті 46 глави 2 розділу ІІ, розділу XVI Податкового кодексу України та підпункту 64 пункту 4 Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого Указом Президента України від 08 квітня 2011 року № 446,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити форму Податкової декларації збору: за спеціальне використання поверхневих та підземних вод; за спеціальне використання поверхневої води теплоелектростанціями з прямоточною системою водопостачання; за спеціальне використання поверхневих і підземних вод житлово-комунальними підприємствами; за спеціальне використання води, яка входить виключно до складу напоїв; за спеціальне використання поверхневих і підземних вод для потреб рибництва; за спеціальне використання кар’єрної, шахтної, дренажної води, що додається.

 

2. Затвердити форму Податкової декларації збору за спеціальне використання води для потреб гідроенергетики, що додається.

 

3. Затвердити форму Податкової декларації збору за спеціальне використання поверхневих вод для потреб водного транспорту (крім морського водного транспорту, який використовує річковий водний шлях виключно для заходження з моря у морський порт, розташований у пониззі річки, без використання спеціальних заходів забезпечення судноплавства, стоянкових та службово-допоміжних суден, та експлуатації водних шляхів річки Дунай), що додається.

 

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної податкової адміністрації України від 24 грудня 2010 року № 1009 «Про затвердження форм податкових декларацій збору за спеціальне використання води», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 12 січня 2011 року за № 25/18763.

 

5. Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України (Чмерук М. О.), Департаменту оподаткування юридичних осіб Державної податкової служби України (Павелко Л. Г.) в установленому порядку забезпечити:

подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу.

6.  Державній податковій службі України (Клименко О. В.):

у триденний строк після реєстрації у Міністерстві юстиції України забезпечити розробку алгоритмів контролю для приймання та автоматизованої обробки податкових декларацій збору за спеціальне  використання  води;

доопрацювати програмне забезпечення для приймання та обробки податкової звітності платників податків у частині обробки даних податкових

 

декларацій збору за спеціальне використання води у порядку та терміни, визначені для створення інформаційних систем.

7.  Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра фінансів України Мярковського А. І. та заступника Голови Державної податкової служби України Ігнатова А. П.

 

Міністр                                                                                           Ю. КОЛОБОВ

Додаткові матеріали

До списку