Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Наказ ДПС України від 21.12.12 № 1180 "Про затвердження Узагальнюючої податкової консультації про застосування положень Податкового кодексу України в частині використання води юридичними особами, фізичними особами-підприємцями та платниками єдиного податку для задоволення виключно власних питних і санітарно-гігієнічних потреб"

28.12.2012

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21.12.12 №1180


Про затвердження Узагальнюючої податкової консультації про застосування положень

Податкового кодексу України в частині використання води юридичними особами, фізичними особами-підприємцями

та платниками єдиного податку для задоволення виключно власних питних і санітарно-гігієнічних потреб

 

Керуючись статтею 52 Податкового кодексу України, з метою забезпечення єдиного підходу до практичного застосування норм податкового законодавства

НАКАЗУЮ:

1.  Затвердити Узагальнюючу податкову консультацію про застосування положень Податкового кодексу України в частині використання води юридичними особами, фізичними особами-підприємцями та платниками єдиного податку для задоволення виключно власних питних і санітарно-гігієнічних потреб (додається).

2. Департаменту взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю (Семченко О.В.) забезпечити оприлюднення цього наказу, розміщення на веб-сайті ДПС України та у засобах масової інформації.

3. ДПС в АP Крим, областях, містах Києві, Севастополі та Центрального офісу довести наказ до відома підпорядкованих ДПІ.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Ігнатова А.П.

 

Голова                                                                О.В. Клименко

До списку