Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Наказ ДПС України від 05.07.12 № 582 "Про затвердження Узагальнюючої податкової консультації щодо оподаткування прибутку, отриманого в результаті спільної діяльності на території України без створення юридичної особи"

опубліковано 09 липня 2012 о 10:15

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

 від  05.07. 2012 року              №582

 

Київ

 Про затвердження Узагальнюючої податкової консультації щодо оподаткування прибутку, отриманого в результаті  спільної  діяльності на території  України без створення  юридичної особи

 

Керуючись статтею 52 Податкового кодексу України, з метою забезпечення єдиного підходу до практичного застосування норм податкового законодавства

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Узагальнюючу податкову консультацію щодо  оподаткування прибутку, отриманого в результаті  спільної діяльності на території  України без створення  юридичної особи (додається).

2. Департаменту взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю (Семченко О.В.) забезпечити оприлюднення наказу на веб-сайті ДПС України та у засобах масової інформації.

3.  Головам державних податкових служб в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, Окружної державної податкової служби – Центрального офісу з обслуговування великих платників податків Державної податкової служби довести наказ до відома підпорядкованих державних податкових інспекцій.

4. Наказ набирає чинності з дня оприлюднення.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Ігнатова А.П.

 

Голова                                                                           О.В. Клименко