Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Опитування

На Рівненщині за порушення порядку реалізації підакцизних товарів застосовано штрафних санкцій на понад 16 мільйонів гривень

22.04.2021 -

Станом на 01.04.2021 року на території Рівненщини здійснюють діяльність у сфері торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами 2178 суб’єктів господарювання.

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Зоя Хоній, для недопущення порушень вимог чинного законодавства в сфері обігу спирту та алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального,  працівниками управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС в області  за 1 квартал 2021 року проведено низку фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю підакцизними товарами.

За їх результатами виявлено низку порушень, зокрема, безліцензійну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, реалізацію алкогольних напоїв  та тютюнових виробів без марок або з підробленими марками акцизного податку, реалізацію алкогольних напоїв за цінами, меншими від встановленого розміру мінімальної роздрібної ціни на такі алкогольні напої, та інші.

За результатами проведених фактичних перевірок застосовано штрафних санкцій на суму 16 270,8 тис. гривень.

Крім того, за результатами опрацювання матеріалів, отриманих від підрозділів Нацполіції про виявлені порушення в частині реалізації алкогольних напоїв особам до 18 років, до 10 суб’єктів господарювання застосовані фінансові санкції на загальну суму 68,0 тис. грн., та  анульовано дії відповідних ліцензій семи суб’єктам господарювання.