Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Опитування

Олексій Любченко: У 2020 році ДПС опрацьовано більше 7 мільярдів електронних документів

12.04.2021 -

Завдяки спільній роботі Міністерства цифрової трансформації та Державної податкової служби відтепер сервіси податкової будуть доступні фізичним особам на двох платформах – в Електронному кабінеті платника та на Порталі Дія. Про це повідомив Голова Державної податкової служби України Олексій Любченко під час спільного брифінгу з Віце-прем’єр-міністром – Міністром цифрової трансформації України Михайлом Федоровим.

Очільник ДПС підкреслив, що громадяни вільні обирати найбільш зручний формат свого спілкування з державними органами.

«Податкова служба у 2021 році – це  ДПС без паперу, із 100 відсотками послуг онлайн. Адже запорукою розвитку цифрової економіки є всебічна цифрова трансформація країни. І діджиталізована Державна податкова служба є складовою цифрової держави», - зазначив Олексій Любченко.

Так, у 2020 році ДПС було отримано і опрацьовано більше 7 мільярдів електронних документів. Майже 99 % сервісів та послуг вже оцифровано та їх кількість постійно зростає. А кількість адміністративних послуг за 2020 рік збільшилась з 96 до 126. У Центрах обслуговування платників податків ДПС було  надано 4,7 млн послуг та 900 тисяч послуг – Контакт-центром ДПС.

На сьогодні електронними сервісами ДПС активно користуються майже 3,0 млн платників, найбільшу частину з яких складають фізичні особи – підприємці та громадяни (80%).

«Ми бачимо необхідність оптимізації процесів в системі оподаткування при подальшому розвитку онлайн-сервісів. Тому одним з пріоритетів для нас є інтеграція з порталом Дія – порталом, який дійсно забезпечує прозорість, простоту та зручність надання державних послуг громадянам та бізнесу онлайн», - наголосив Олексій Любченко.

За його словами, спільна мета ДПС та Мінцифри – реалізувати проекти цифрової трансформації в системі оподаткування, за допомогою яких адмініструвати та сплачувати податки – максимально зручно і просто.

«Я впевнений в успішній реалізації всіх наших спільних проектів. І ми всі разом побачимо, як впровадження електронних сервісів сприятиме досягненню комплаєнсу у відносинах держави і бізнесу», - підкреслив Олексій Любченко.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»