Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Наказ ДПС України від 08.10.2020 № 555 "Про затвердження Порядку організації роботи, спрямованої на запобігання та виявлення корупції в органах Державної податкової служби України" (із змінами)

01.07.2022

 ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

08.10.2020                                                                                     № 555


Зі змінами, внесеними наказами ДПС
від 25.01.2021 № 133
від 29.12.2021 № 1075
від 27.05.2022 № 266

 

Про затвердження Порядку організації роботи, спрямованої на запобігання та виявлення корупції в органах Державної податкової служби України

 

З метою забезпечення належної організації роботи, спрямованої на запобігання та виявлення корупції в органах ДПС та  відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» (зі змінами), Положення про Державну податкову службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 березня 2019 року № 227 (зі змінами)

Наказую:

1. Затвердити Порядок організації роботи, спрямованої на запобігання та виявлення корупції в органах Державної податкової служби України (далі – Порядок), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів ДПС, головних управлінь ДПС в областях, м. Києві, міжрегіональних управлінь ДПС по роботі з великими платниками податків забезпечити виконання вимог Порядку.

3. Покласти персональну відповідальність на керівників структурних підрозділів ДПС, головних управлінь ДПС в областях, м. Києві, міжрегіональних управлінь ДПС по роботі з великими платниками податків за організацію та стан роботи з питань запобігання корупції у підпорядкованих структурних підрозділах та органах ДПС.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Голова                                                                                  Олексій ЛЮБЧЕНКО

До списку