Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Наказ ДФС України від 07.06.2017 №402 "Про утворення конкурсних комісій"

опубліковано 08 червня 2017 о 19:12

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

Київ

«07» червня 2017 р.                                                                                                     №  402

 

Про утворення конкурсних комісій

 

Відповідно до статей 22 та 27 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» (далі – Закон) та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (далі – Порядок), з урахуванням витягу з протоколу Кабінету Міністрів України № 28 від 5 квітня 2017 року та окремого доручення Міністерства фінансів України № 17030-06/189 від 5 квітня 2017 року, 

НАКАЗУЮ: 

1.  Утворити:

1.1. комісію для проведення конкурсу на керівні посади органів ДФС за митним напрямом;

1.2. комісію для проведення конкурсу на керівні посади органів ДФС за податковим напрямом;

1.3. комісію для проведення конкурсу на посади категорії «Б» та «В» апарату ДФС та затвердити їх склад згідно з додатками.

2. Затвердити Положення про конкурсні комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, призначення та звільнення яких відповідно до законодавства здійснюється Головою ДФС, що додається.

3. Встановити, що за рішенням Голови ДФС проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників та заступників керівників ДПІ (ОДПІ), може проводитись конкурсними комісіями, утвореними керівниками територіальних органів ДФС вищого рівня, а митних постів – керівниками митниць ДФС.

4. Керівникам структурних підрозділів ДФС, головних управлінь ДФС, митниць ДФС, Офісу великих платників податків ДФС, Департаменту податкових та митних експертиз ДФС, Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС та Інформаційно-довідкового департаменту ДФС забезпечити надання до Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом пропозицій щодо оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В», який проводиться конкурсними комісіями.

Термін – щомісячно до 1 числа.

5. Департаменту інформаційних технологій (Лук’янов Д.О.), Департаменту матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури (Саченко А.І.) забезпечити конкурсні комісії згідно з вимогами Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом приміщенням та технічними засобами для проведення конкурсу.

6. Департаменту організації роботи Служби (Пригаровський В.М.) забезпечити розміщення на офіційному веб-порталі ДФС цього наказу та додатків до нього.

7. Наказ ДФС від 23.05.2016 №461 «Про Конкурсну комісію» (зі змінами від 12.07.2016 № 627, від 30.08.2016 № 734) вважати таким, що втратив чинність.

8. Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем (Чмерук М.О.) забезпечити внесення цього наказу до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 № 168.   

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою. 

 

В.о. Голови                                                                                              М.В. Продан