Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Наказ ДФС України від 16.01.2017 №24 "Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, у ДФС та її територіальних органах"

опубліковано 15 лютого 2017 о 14:31

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Н А К А З

16.01.2017                                            Київ                                                  № 24

 

Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, у ДФС та її територіальних органах

  Відповідно    до   вимог   постанови   Кабінету   Міністрів   України від 19 жовтня 2016 року № 736 „Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію” та Закону України  від 13 січня 2011 року № 2939-VI „Про доступ до публічної інформації” зі змінами

 НАКАЗУЮ:

 1. Затвердити Інструкцію про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, у ДФС та її територіальних органах (далі – Інструкція), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів ДФС, територіальних органів ДФС забезпечити неухильне дотримання вимог Інструкції та ознайомлення з нею під підпис посадових осіб, яким надано право роботи з документами з грифом „Для службового користування”.

3. Департаменту  моніторингу  доходів та обліково-звітних систем (Чмерук М.О.)  забезпечити внесення цього наказу до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 № 168.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова                                                                                        Р.М. Насіров