Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Наказ ДФС України від 29.11.2016 №974 "Про затвердження міжвідомчого Протоколу між митними адміністраціями України таи Азербайджанської Республіки"

опубліковано 30 листопада 2016 о 14:45

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Н А К А З

29.11.2016                                                 №974

 

Про затвердження міжвідомчого Протоколу між митними адміністраціями України таи Азербайджанської Республіки

 

Відповідно до пункту 6 Положення про порядок укладення, виконання та денонсації міжнародних договорів України міжвідомчого характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 1994 року № 422, та підпунктів 86 та 87 пункту 4 Положення про Державну фіскальну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року № 236,  

 

 НАКАЗУЮ:


 1. Затвердити Протокол про взаємодію між Державною фіскальною службою України та Державним митним комітетом Азербайджанської Республіки у сфері боротьби з митними правопорушеннями, пов’язаними з переміщенням товарів повітряним транспортом, підписаний 14 липня 2016 року (далі – Протокол), що додається.

2.  Департаменту організації протидії митним правопорушенням  забезпечити виконання положень Протоколу.

3. Департаменту організації роботи Служби (Пригаровський В.М.) забезпечити оприлюднення цього наказу шляхом розміщення на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України.

4. Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем (Чмерук М.О.) забезпечити  внесення цього наказу до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 № 168.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою. 

 

Голова                                                                                              Р.М. Насіров