Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Спільний наказ Міндоходів України та Мінфіну України від 04.12.13 № 760/1031 "Про затвердження Порядку взаємодії органів Міністерства доходів і зборів України та органів Державної казначейської служби України в процесі виконання державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями"

опубліковано 08 січня 2014 о 15:23

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

04.12.2013

м. Київ

N 760/1031Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
25 грудня 2013 р. за N 2193/24725

Про затвердження Порядку взаємодії органів Міністерства доходів і зборів України та органів Державної казначейської служби України в процесі виконання державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Положення про Міністерство доходів і зборів України, затвердженого Указом Президента України від 18 березня 2013 року N 141, Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого Указом Президента України від 08 квітня 2011 року N 446,

НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Порядок взаємодії органів Міністерства доходів і зборів України та органів Державної казначейської служби України в процесі виконання державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями (далі - Порядок), що додається.

2. Визнати такими, що втратили чинність:

наказ Державного казначейства України, Державної податкової адміністрації України від 25 квітня 2002 року N 74/194 "Про затвердження Порядку взаємодії між органами Державного казначейства України та органами державної податкової служби України в процесі виконання державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20 травня 2002 року за N 436/6724 (зі змінами);

наказ Державного казначейства України, Державної митної служби України від 31 липня 2002 року N 150/417 "Про затвердження Порядку взаємодії та обміну інформацією між органами Державного казначейства України та Державної митної служби України в процесі казначейського обслуговування державного бюджету за доходами, що контролюються митними органами", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 14 серпня 2002 року за N 660/6948 (зі змінами).

3. Координаційно-моніторинговому департаменту Міністерства доходів і зборів України (Санжаревська І. С.), Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України (Чмерук М. О.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Інформаційно-комунікаційному департаменту Міністерства доходів і зборів України (Семченко О. В.) та Управлінню комунікацій (Прес-служба) Міністерства фінансів України (Косарчук В. П.) у десятиденний строк з дня державної реєстрації цього наказу в Міністерстві юстиції України забезпечити його оприлюднення на офіційних веб-порталах Міністерства доходів і зборів України та Міністерства фінансів України в мережі Інтернет.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Міністра доходів і зборів України Клименка О. В., першого заступника Міністра фінансів України Мярковського А. І. та Голову Державної казначейської служби України Харченка С. І.

 

Міністр доходів і зборів
України

О. В. Клименко

Міністр фінансів України

Ю. В. Колобов