Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Наказ Міндоходів України від 05.09.13 №446 "Про затвердження Примірної інструкції з охорони праці під час експлуатації електронно-обчислювальних машин"

опубліковано 18 вересня 2013 о 14:13

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Н А К А З 

від 05.09.2013                                     № 443

 Про затвердження Примірної інструкції з охорони праці під час експлуатації електронно-обчислювальних машин

На виконання вимог статті 13 Закону України  «Про охорону праці» та пункту 4.2.11 Положення про розробку інструкцій з охорони праці, затвердженого наказом Комітету по нагляду за охороною праці Міністерства праці та соціальної політики України від 29 січня 1998 року  № 9 і зареєстрованого  в Міністерстві   юстиції   України  07  квітня 1998 року  за   № 226/2666,

Н А К А З У Ю:

1. Затвердити Примірну інструкцію з охорони праці під час експлуатації електронно-обчислювальних машин (далі – Примірна інструкція), що додається.

2. Директору Департаменту інфраструктури (Лісняк С.І.), керівникам територіальних органів Міндоходів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління  Міндоходів, у місячний строк відповідно до компетенції, вимог законодавства та Примірної інструкції організувати розроблення та затвердження інструкції з охорони праці під час експлуатації електронно-обчислювальних машин в апараті Міндоходів, територіальних органах Міндоходів, підприємствах, установах, організаціях, що належать до сфери управління Міндоходів.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Міністр                                                               О.В. Клименко