Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Наказ Державної податкової служби України від 03.01.2012 № 5 "Про внесення змін до Реєстру великих платників податків на 2012 рік"

опубліковано 03 січня 2012 о 15:19

Відповідно до розділу V Порядку формування Реєстру великих платників податків, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.10 №986  „Про затвердження Порядку формування Реєстру великих платників податків”, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 28.12.10 за № 372/18667, з метою актуалізації Реєстру великих платників податків на 2012 рік з урахуванням показників уточнюючих декларацій (розрахунків), результатів перевірок, проведених органами державної податкової служби,  або зміни стану, назви та організаційно-правової форми платників податків,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Внести зміни до Реєстру великих платників податків на 2012 рік, затвердженого наказом ДПС України від 14.09.11 №4, а саме:

1.1. вилучити суб’єктів господарювання, зазначених у додатку 1;

1.2. включити суб’єктів господарювання, зазначених у додатку 2;

1.3. замінити назви підприємств: „ВАТ „Дніпродзержинський коксохімічний завод” – на „ПАТ „Євраз Дніпродзержинський коксохімічний завод”, „ВАТ „Баглійкокс” – на „ПАТ „Євраз Баглійкокс” та „ЗАТ „Інтертранс” – на  „ТОВ „Інтертранс К”.

2. Департаменту прогнозування, аналізу, обліку та звітності   (Санжаревська І.С.) протягом 2 днів з моменту набрання чинності наказом довести зміни до Реєстру великих платників податків до державних податкових адміністрацій в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

3. Департаменту взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю (Семченко О.В.) довести наказ до відома платників податків через ЗМІ та веб-сайт ДПС України.

4. Цей наказ набирає чинності з моменту оприлюднення.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 Голова                                О.В. Клименко